Logo
43-300 Bielsko-Biała, ul. Barlickiego 13/4
tel.: 601 894 501, 33 811 95 40
 

Kancelaria Notarialna Jan Grochowicz w Bielsku-Białej


Początki istnienia mojej Kancelarii Notarialnej sięgają 1998 roku. To właśnie wtedy, wykorzystując wieloletnie doświadczenie i specjalistyczną wiedzę prawniczą, postanowiłem zrealizować marzenie o własnej działalności. Od samego początku skupiam się na kompleksowej obsłudze Klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucji państwowych, świadcząc merytoryczną pomoc w różnych dziedzinach prawa

Głównym obszarem mojej działalności jest sporządzanie aktów notarialnych i innych dokumentów, które wymagają potwierdzenia notarialnego. W trosce o dobro i zadowolenie moich Klientów zawsze dążę do możliwie najkorzystniejszego sposobu rozwiązania sprawy - jednocześnie zachowując najwyższe standardy etyki zawodowej.

Pełny zakres informacji o Kancelarii Notarialnej Jana Grochowicza w Bielsku-Białej

Usługi notarialne
Powiększenie

Jako doświadczony notariusz oferuję kompleksową pomoc prawną w zakresie dokonywania czynności notarialnych. Świadczone usługi realizuję zgodnie z aktualnymi przepisami Prawa o Notariacie i zasadami etyki zawodowej – jednocześnie wykazując się pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Na życzenie Klientów indywidualnych oraz instytucji tworzę akty notarialne, protokoły, protesty weksli i czeków, wypisy dokumentów oraz biorę odpowiedzialność za przechowanie papierów wartościowych, pieniędzy i dokumentacji.

Wymagane dokumenty
Powiększenie

Zgodnie z zasadami ujętymi w ustawie Prawo o Notariacie przy dokonywaniu każdej czynności notarialnej jestem zobowiązany do potwierdzenia tożsamości wszystkich stron. W tym celu niezbędne jest okazanie ważnego dowodu osobistego, paszportu lub karty pobytu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. W zależności od rodzaju dokonywanej czynności notarialnej konieczne są również inne dokumenty i ważne informacje..

Wszystkie dokumenty, które są potrzebne do realizacji danej sprawy, muszą być dostarczone co najmniej jeden dzień przed umówionym spotkaniem. Dzięki szczegółowej analizie dokumentacji będę mógł potwierdzić jej prawidłowość, a następnie bezpiecznie i sprawnie dokonań powierzoną czynność.